středa 21. srpna 2013

Pilot

Pilotní článek nového blogu. Nerada začínám s něčím znovu, ale tentokrát začínám od nuly. Nevím, zda-li je potřeba se představovat. Jmenuji se Veronika, je mi čerstvě devatenáct let a tento blog není rozhodně mým prvním. Nejprve jsem blogovala na vlastní pěst, poté s kamarádkou a nyní opět sama. Nechci se moc ztotožňovat z předchozími blogy, protože nyní jsem rozumnější a mám mnohem více zkušeností. Věřím, že po předchozích zkušenostech to nebude nejjednodušší. Blog povedu podle sebe a doufám, že dobře. Budu se těšit na vaše komentáře :)

Něco málo o mě. V říjnu nastupuji na vysokou školu, tudíž měním místo svého pobytu. Módě se aktivně věnuji zhruba tři roky. V nejbližší době se chystám na kurzy stylistů, protože styling mě prostě baví. :)


S láskou, V*

11 komentářů:

 1. Ahoj Veruu :* tak jsem se stala tvým pravidelným čtenářem :D kdyby jsi se náhodou koukala na můj blog, tak to ber s rezervou :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jé kočko, to mám radost :) Netušila jsem, že jsi tomu taky propadla. Podívat se musím, to je jasný! :)*

   Vymazat
 2. Jsem ráda, že bloguješ, jsi moc příjemná holčina s krásným stylem :)

  OdpovědětVymazat
 3. Tvé články jsem moc ráda četla a hodlám v tom pokračovat i nadále:-). Chtěla bych ti popřát mnoho štěstí a úspěchů, moc se těším na nové příspěvky:-). Jinak ten kurz ti závidím :-O♥!
  Glamou and Beauty

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za podporu, snad mi kurz vyjde. Jsem ráda, že někoho mé články baví :)

   Vymazat
 4. vyzerá to zaujímavo, tak prajem nech sa darí na novej adrese. :)
  http://bonesincouture.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář. V ♥